Projektový den

lze hradit ze šablon (vč. šablon OP JAK)

Staňte se režiséry, moderátory, kameramany a zvukaři! Zažijte neopakovatelnou atmosféru televizního štábu. Společně vytvoříme pořady jako profesionálové.

Pro děti od 6 do 15 let a jejich pedagogy z Jihomoravského kraje připravujeme unikátní program.

TOČTE S NÁMI JAKO PROFESIONÁLOVÉ

Jak vznikají oblíbené televizní pořady a filmy? Pomůžeme vašim dětem získat dovednosti, které je vtáhnou do mediálního světa! Přijedeme s naším týmem profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti filmového a televizního průmyslu.

Během naší interaktivní návštěvy se děti aktivně zapojí do tvůrčího procesu – stanou se režiséry, moderátory, kameramany nebo třeba zvukaři! Zažijte neopakovatelnou atmosféru televizního štábu. Společně tvoříme videa stejně jako profesionálové.

Naše lekce rozvíjí kreativní schopnosti, spolupráci a komunikaci v týmech.

Můžete si vybrat z následující nabídky

Tvorba promo videa

Děti budou součástí promo videa, které si i samostatně natočí. Vymyslíme společně otázky, které nejlépe vystihují chod vaší školky/školy a vyzdvihneme tak, co je u vás výjimečné.

Výsledkem kurzu je profesionálně zpracované video.

Cena od 9.500 Kč (dle počtu účastníků)

Zpravodajský den / Tvorba reportáže / Fake news / Tvorba dokumentu

Nejdůležitější částí je práce s textem a podání nestranných, vyvážených, krátkých informací. Ukážeme zároveň práci s ilustračními obrázky a vytvoříme tak krátkou, údernou zprávu. Tvorba reportáže je o práci s emocemi a zabarvení příběhu. Zde se věnujeme hlubšímu rozebrání daného tématu.

Výsledkem kurzu je profesionálně zpracované video.

Cena od 9.500 Kč (dle počtu účastníků)

Speciální filmové efekty

Naučíme vás práci s klíčovacím plátnem, které známe i z Holywoodských filmů – tzv. “zelené pozadí”. Tento program doporučujeme po absolvování některého z předchozích programů.

Výsledkem kurzu je video, ve které jsou použity televizní trikové efekty.

Cena od 10.000 Kč (dle délky a počtu účastníků)

Přenosový vůz

Přijedeme k vaší školce/škole s plně vybaveným televizním vozem, kde si děti mohou vyzkoušet všechny jeho součásti. Auto si všichni prohlédnou a zároveň vyzkouší, jaké je být třeba režisérem přímého přenosu. Mobilní vybavení jako kamera, mikrofony nebo světla si děti vyzkouší spolu s kouzlem živého vysílání. Děti si mohou osahat veškeré vybavení a v klidu si hrát. Tento projektový den může být součástí i akce vaší školy (divadelní vystoupení, sportovní turnaj) nebo přímo na nějaké akci vyzkoušet vícekamerový přenos a její záznam.

Výsledkem kurzu může být i záznam školního turnaje nebo jiné akce.

Cena od 15.000 Kč (dle zvoleného typu akce)

Ať si vyberete kterýkoliv program z naší rozsáhlé nabídky, na začátku vždy děti seznámíme s jednotlivými profesemi, které si poté vyzkouší na vlastní kůži – dostanou do rukou kameru, osvětlení, mikrofon nebo třeba klapku a stanou se tak na chvíli režisérem, moderátorem, kameramanem, osvětlovačem, skriptkou nebo zvukařem.

Pokud si chcete zamluvit termín, kdy chcete Projektový den realizovat, prosím použijte náš kalendář.

Kontaktujte nás

Cena je přizpůsobena vašim konkrétním potřebám. Při výběru z naší nabídky programů a specifikování počtu dětí vám rádi připravíme cenovou nabídku přesně na míru. Kontaktujte nás a sdělte nám více informací o vašich potřebách, abychom vám mohli poskytnout konkrétní nabídku.